فریلنسینگ چیست؟

فریلنسینگ چیست؟


فریلنسینگ
در واقع نوعی قرارداد است که شخص بجای این که در سازمانی کار کند از راه  دور کارهای شرکت را انجام می دهد و حتی می تواند با چند شرکت های مختلف کار کند. به زبان ساده، شما می توانید با مهارت ها و تجربه خود با چندین مشتری همزمان کار کنید. شما می توانید با توجه با توانایی ها و مهارت های خودتان با چندین شرکت کار کنید.

شما با فریلنسینگ می توانید از خانه کارها و سفارشات خودتان را انجام دهید. البته فریلنسینگ فقط به این معنی نیست که شما فقط از خانه کارها و سفارشات را انجام دهید و در واقع نوعی قرارداد است که کارفرما می تواند با توجه به سفارشاتی که انجام می دهید به شما مبلغی را پرداخت کند.

فریلنسر کیست؟

کسی است که می تواند به چندین مشتری خدمات داده و درآمد کسب می کند. البته فریلنسر با مهارت ها یا محصولات به مشتریان مختلف خدمات می دهد و در قبال آن مبالغی را دریافت می کند. فریلنسرها از وب سایت ها و پلت فرم های مختلف یا از شبکه های اجتماعی با مشتریان ارتباط برقرار می کنند. در حال حاضر در همه کشورها، فریلنسرها کارهای مختلفی را انجام می دهند.

مفهوم فریلنسینگ

فریلنسینگ باعث شده تا مفهوم جدیدی بنام کارکنان تلفنی و آنلاین شده است. شخص به جای اینکه به طور تمام وقت برای یک کارفرما کار کند و در عوض حقوق ثابت داشته باشد ، در ازای چندین مشتری با شرایط خاص خود و با قیمتی که فکر می کند مناسب است کار می کند.

فریلنسرینگ حرفه ای جذاب است و تقریباً برای همه مشکلات یک سرویس کلاس معمولی مناسب است. طبق گفته ، آمریکایی ها به طور متوسط در هر هفته ۴۷ ساعت کار می کنند. کارگران آزاد به طور متوسط ۱۱ ساعت کمتر در هفته از کارگران شاغل تمام وقت کار می کنند که تقریباً ۵۵۰ ساعت در سال یا ۲۳ روز کامل است.

درآمد فریلنسینگ

همه اینها همراه با مزایایی مانند آزادی کار از هر نقطه و در هر زمان دلخواه شما ، رئیس خود بودن ، حفظ تمام سود و هزینه پایین تر از عملکرد مطمئناً بسیاری از افراد را به سمت مشاغل می کشاند. خوب به طور کلی این قضیه به روان شناسی انسان برمی گردد. ذهن ما همیشه به دنبال راحتی است، اکثر  ما دوست داریم که در زمان مقرر درآمد خود را داشته باشیم. بیمه و مزایای بازنشستگی مهم ترین چیزهایی هستند که به آن ها توجه می کنیم.