استخدام آنلاین مهندسین متخصص

ترجمه و تولید محتوا تخصصی

50
تعداد متخصصین
20 +
تعداد پروژه
100 %
رضایت کارفرما

ترجمه و تولید محتوا تخصصی :

یکی از نیازهایی که بسیاری از کسب و کارها آن را احساس می‌کنند اما نیروی متخصص مناسبی را برای آن پیدا نمی‌کنند، خدمات تولید محتوا است. می‌توان گفت محتوا مانند خونی در رگ‌های اینترنت است. در واقع اینترنت بدون محتوا مفهومی پیدا نمی‌کند. بسیاری از وب‌سایت‌های محتوایی و کسب‌وکارهای اینترنتی با رویکرد دریافت بازدید بیشتر و جذب مشتری اقدام به تولید محتوای مرتبط می‌کنند. محتوا شامل انواع متن، صوت، تصویر و ویدیو است. هر کدام از این موارد کاربرد خود را دارند و قاعدتاً هر کدام بستر ارائه مرتبط با خود را می‌طلبند.

استخدام آنلاین متخصص ترجمه و تولید محتوا تخصصی در بسپاریم:

گاهی اوقات در پروژه های برای ترجمه و تولید محتوا تخصصی  نیاز به افراد متخصص داریم . استخدام تمام وقت  افراد متخصص هزینه های زیادی دارد اما می توان برای کنترل هزینه در برخی از پروژه ها از برون سپاری استفاده نمود . بسپاریم اولین سامانه برون سپاری مهندسی کشور این امکان را برای شما بوجود آورده تا تعداد زیادی از متخصصین و مهندسین دارای تخصص ترجمه و تولید محتوا تخصصی دسترسی داشته باشید و تعریف پروژه و ایجاد مناقصه بهترین گزینه با مناسب ترین قیمت را انتخاب کنید.

برای تعریف پروژه در بسپاریم

1- دسته بندی مناسب پروژه شما

دسته بندی پروژه خود را برای پروژه های ترجمه و تولید محتوا تخصصی در دسته مهندسی عمران و زیر دسته ترجمه و تولید محتوا تخصصی قرار دهید

2- عنوان پروژه

عنوان پروژه خود را مختصر و مفید انتخاب کنید تا در اولین نگاه اطلاعات کلی پروژه شما را به مجریان انتقال دهد. به عتوان مثال:

 مثال : تولید محتوا برای سایت مهندسی عمران

3- مهارت های مورد نیاز

برای پروژه متره و برآورد از بین مهارت های زیر  بسته به نیاز خود انتخاب کنید

  • ترجمه و تولید محتوا

4- توضیحات پروژه

برای اینکه مجری بتواند بهتر بتواند با پروژه شما آشنا شده و قیمت دقیق تری بدهد اطلاعات زیر نیاز است، بنابراین پیشنهاد می کنیم فرم خام زیر را کپی کرده و در قسمت توضیحات پروژه الصاق کرده و کامل کنید:

  • مدت زمان مورد انتظار برای انجام پروژه :
  • تعداد کلمات یا صفحات متن تخصصی برای ترجمه :
  • توضیحات تکمیلی :

5- ضمیمه

برای درک بهتر مجری از پروژه شما از تعدادی از نقشه ها فایل پی دی اف تهیه کرده و در فایل ضمیمه قرار دهید

6- بودجه شما

بودجه و مبلغ پیشنهادی خود برای  انجام پروژه خود را هم بصورت دستی و بصورت تعیین محدوده بر اساس نوع پروژه میتوانید انتخاب کنید .مت

شرکت ها در بسپاریم

پیشنهادات ما :

بسپاریم

اولین پلتفرم برون سپاری مهندسی در ایران