استخدام آنلاین مهندسین متخصص

طراحی برق و تاسیسات

50
تعداد متخصصین
20 +
تعداد پروژه
100 %
رضایت کارفرما

طراحی برق و تاسیسات :

تجهیزات ساختمانی به طور کلی تامین شرایطی مطلوب برای زندگی و حفظ منابع انرژی می باشد و به قسمت های مختلف از قبیل طراحی و نقشه کشی طبق استانداردهای این صنعت، سیستم های سرمایش، گرمایش، آبرسانی، گازرسانی، فاضلاب، اطفای حریق و سیستم مربوط به بهداشت ساختمان تقسیم شده و هر کدام از این سیستم ها کارایی متفاوت و از تجهیزات خاصی تشکیل شده و توسط کارشناسان و تکنسین های مجرب و فعال در این زمینه اجرا می شود. هریک از سیستم های ذکر شده اگر به صورت صحیح و طبق استاندارد اجرا شود، نقش مهم و عمده ای در جلوگیری از اتلاف و هدررفت انرژی، صرفه جویی در هزینه و تخریب و بازسازی ساختمان دارا می باشند. با پیشرفت فناوری، هوشمند سازی سیستم های تاسیساتی به منظور افزایش راندمان سیستم ها و تجهیزات تاسیسات، کاهش مصرف انرژی نسبت به سیستم های قدیمی تر، کاهش اشغال حجم مفید سازه و استفاده مطلوب از فضا، سهولت تعمیر و نگهداری از دیگر مزیت های رعایت قواعد تاسیسات ساختمان می باشد. همچنین یکی دیگر از مزیت های هوشمند سازی تاسیسات و نحوه ی اجرای مدرن آنها، امکان کنترل این تجهیزات و بهره مندی هرچه بهتر از آنها می باشد.

 
 

استخدام آنلاین متخصص طراحی برق و تاسیسات در بسپاریم:

گاهی اوقات در پروژه های برای طراحی برق و تاسیسات در پروژه ها نیاز به افراد متخصص داریم . استخدام تمام وقت  افراد متخصص هزینه های زیادی دارد اما می توان برای کنترل هزینه در برخی از پروژه ها از برون سپاری استفاده نمود . بسپاریم اولین سامانه برون سپاری مهندسی کشور این امکان را برای شما بوجود آورده تا تعداد زیادی از متخصصین و مهندسین دارای تخصص طراحی برق و تاسیسات دسترسی داشته باشید و تعریف پروژه و ایجاد مناقصه بهترین گزینه با مناسب ترین قیمت را انتخاب کنید.

برای تعریف پروژه در بسپاریم

1- دسته بندی مناسب پروژه شما

دسته بندی پروژه خود را برای پروژه های طراحی برق و تاسیسات در دسته مهندسی مکانیک و زیر دسته طراحی برق و تاسیسات قرار دهید

2- عنوان پروژه

عنوان پروژه خود را مختصر و مفید انتخاب کنید تا در اولین نگاه اطلاعات کلی پروژه شما را به مجریان انتقال دهد. به عتوان مثال:

 مثال : طراحی برق و تاسیسات پروژه مسکونی

3- مهارت های مورد نیاز

برای پروژه متره و برآورد از بین مهارت های زیر  بسته به نیاز خود انتخاب کنید

  •  طراحی تاسیسات ساختمان
  • REVIT MEP

4- توضیحات پروژه

برای اینکه مجری بتواند بهتر بتواند با پروژه شما آشنا شده و قیمت دقیق تری بدهد اطلاعات زیر نیاز است، بنابراین پیشنهاد می کنیم فرم خام زیر را کپی کرده و در قسمت توضیحات پروژه الصاق کرده و کامل کنید:

  • نوع پروژه : (به عنوان مثال مسکونی ، اداری، صنعتی و … )
  • متراژ زیربنای پروژه :
  • تاسیسات سرمایشی و گرمایشی مورد نظر 
  • مدت زمان مورد انتظار برای انجام پروژه :
  • توضیحات تکمیلی :

5- ضمیمه

برای درک بهتر مجری از پروژه شما از تعدادی از نقشه ها عکس تهیه کرده و در فایل ضمیمه قرار دهید

6- بودجه شما

بودجه و مبلغ پیشنهادی خود برای  انجام پروژه خود را هم بصورت دستی و بصورت تعیین محدوده بر اساس نوع پروژه میتوانید انتخاب کنید .

شرکت ها در بسپاریم

پیشنهادات ما :

بسپاریم

اولین پلتفرم برون سپاری مهندسی در ایران