راهنمای کارفرمایان بسپاریم

راهنمای کارفرمایان بسپاریم

شما نمی‌توانید همواره همه‌ی کارها را خودتان انجام دهید. از تمام فروشگاه ها استعلام قیمت بگیرید. و یا برای انجام کارها نیروی تمام وقت استخدام کنید.

«بسپاریم» راه حل شماست. شما می‌توانید خدمات مهندسی یا ساختمانی مورد نیاز خود یا شرکتتان را منتشر کنید تا متخصصان آن کار به شما اعلام آمادگی کنند.به راحتی در میان خدمات متنوع و با کیفیت ارائه شده از سوی متخصصان مختلف جستجو نموده و پس از بررسی سوابق فروشنده، توضیحات ارائه شده، و نظرات مشتریان قبلی با اطمینان خاطر خرید خود را انجام دهید. 

کارتان را برون سپاری کنید :

بسپاریم بازار کار آنلاین است. تمام کارهای مهندسی ساختمان که می توان به صورت آنلاین انجام و تحویل داده شود را می توانید در یسپاریم برون سپاری کنید. برون سپاری به سپردن کارها به بیرون گفته می شود، یعنی شخصی یا مجموعه ای خارج از مجموعه شما، کار مورد نیاز شما را انجام دهد.  

بسپاریم پلتفرمی است که به کارفرمایان و مجریان در مهندسی این امکان را می دهد تا به راحتی همدیگر را پیدا کنند و از طریق سیستم پرداخت امن بسپاریم با اطمینان با یکدیگر کار کنند.  

پروژه خود را تعریف کنید :

برای تعریف پروژه در بسپاریم ابتدا باید یکی از بسته های ایجاد پروژه برای کارفرما را انتخاب کنید . تعرفه بسته های ایجاد پروژه کار فرما در اینجا قابل مشاهده است . 

دسته بندی پروژه خود را انتخاب کنید.

برای راحتی کار پروژه های مهندسی را در قسمت های زیر دسته بندی کردیم که با توجه به نوع پروژه خود می توانید می توانید دسته مناسب را انتخاب کنید. 

  • استعلام قیمت/خرید محصولات ساختمانی : اگر نیاز به استعلام قیمت یا خرید محصولات ساختمانی برای پروژه یا کارگاه خود دارید . می توانید در این دسته بندی پروژه خود را تعریف کرده تا فروشندگان محصولات از سراسر کشور به شما قیمت پیشنهادی دهند تا از بین آنها مناسبترین را انتخاب کنید.جزییات بیشتر درباره نحوه استعلام قیمت و خرید محصولات ساختمانی در بسپاریم را در اینجا بخوانید .
 
  • پروژه اجرایی ساختمانی: اگر برای به دنبال پیمانکار جز برای پروژه خود هستید می توانید با این انتخاب این دسته و با تعریف دقیق پروژه خود بین پیمانکاران جز مناقصه برگزار کرده و مناسبترین آنها را برای همکاری انتخاب کنید . جزییات بیشتر درباره نحوه برون سپاری پروژه های اجرایی را در اینجا بخوانید .
 
  • پروژه های مهندسی عمران: اگر به دنبال برون سپاری پروژه های طراحی یا محاسباتی خود یا حتی استخدام تمام وقت افراد متخصص در  مهندسی عمران هستید می توانید از این دسته بندی استفاده کنید . جزییات بیشتر درباره نحوه برون سپاری پروژه های مهندسی عمران را در اینجا بخوانید .
 
  • پروژه های مهندسی معماری: اگر به دنبال برون سپاری پروژه های طراحی یا محاسباتی خود یا حتی استخدام تمام وقت افراد متخصص در  مهندسی معماری هستید می توانید از این دسته بندی استفاده کنید .جزییات بیشتر درباره نحوه برون سپاری پروژه های مهندسی معماری را در اینجا بخوانید .
 
  • پروژه های مهندسی برق : اگر به دنبال برون سپاری پروژه های طراحی یا محاسباتی خود یا حتی استخدام تمام وقت افراد متخصص در  مهندسی برق هستید می توانید از این دسته بندی استفاده کنید . جزییات بیشتر درباره نحوه برون سپاری پروژه های مهندسی برق را در اینجا بخوانید .
 
  • پروژه های مهندسی مکانیک: اگر به دنبال برون سپاری پروژه های طراحی یا محاسباتی خود یا حتی استخدام تمام وقت افراد متخصص در  مهندسی مکانیک هستید می توانید از این دسته بندی استفاده کنید . جزییات بیشتر درباره نحوه برون سپاری پروژه های مهندسی مکانیک را در اینجا بخوانید .
  • پروژه های مهندسی کامپیوتر: اگر به دنبال برون سپاری پروژه های طراحی یا محاسباتی خود یا حتی استخدام تمام وقت افراد متخصص در  مهندسی کامپیوتر هستید می توانید از این دسته بندی استفاده کنید . جزییات بیشتر درباره نحوه برون سپاری پروژه های مهندسی کامپیوتر را در اینجا بخوانید .

انتخاب مهارت های مناسب

مهارت هایی را انتخاب کنید که انجام پروژه شما به آن نیاز دارد. با انتخاب مهارت پروژه شما برای مهندسینی که دارای آن مهارت باشند ارسال می شود. درصورت انتخاب مهارت های اشتباه، فریلنسرهایی که مهارت انجام پروژه شما را دارند انتخاب نمی شوند.

مهارت های مورد نیاز من
طراحی معماری 81%
مهارت های مورد نیاز من
طراحی فاز 2 70%
مهارت های مورد نیاز من
طراحی 3 بعدی 89%
مهارت های مورد نیاز من
تهیه نقشه اجرایی 95%

انتخاب عنوان

عنوان مناسب برای پروژه خود انتخاب کنید. عنوان مناسب عنوانی است که بلافاصله فریلنسر مفهوم پروژه شما را متوجه شود و علاقمند شود جزئیات پروژه شما را بررسی کند.

توضیحات پروژه

کارهایی که باید برای شما انجام شود را با دقت وارد کنید. تا جای ممکن جزئیاتی که برای شما مهم است را بنویسید. شما می توانید یک فایل ضمیمه پروژه کنید. توضیحات باید طوری باشد که مجریان بتواند زمان انجام پروژه شما را برآورد کند تا بتواند برای انجام آن قیمت مناسب پیشنهاد دهد.

مجریان دوست دارند با کارفرمایانی کار کنند که به صورت مشخص و واضح می دانند چه می خواهند. اگر اطلاعات کافی ندارید، یک پروژه ایجاد کنید تا افراد متخصص به شما راهنمایی لازم را ارائه دهند.

ادبیات به کار رفته در متن پروژه نیز، تاثیر زیادی در دریافت پیشنهادات حرفه ای تر دارد.