راهنمای ثبت پروژه در بسپاریم

1- ورود به حساب کاربری

با نام کاربری و کلمه عبور خود وارد حساب کاربری خود در سامانه برون سپاری مهندسی (بسپاریم) شوید .

2- ورود به ثبت پروژه

بر روی عکس پروفایل خود کلیک کرده و دکمه ارسال پروژه را بزنید تا به قسمت ثبت پروژه وارد شوید.

3- انتخاب بسته ارسال پروژه

با توجه به نوع و اهمیت پروژه خود می توانید هر کدام از بسته های تعریف پروژه در سامانه بسپاریم را انتخاب نمایید. برای اطلاع از تعرفه بسته ها روی دکمه زیر کلیک کنید

4- انتخاب دسته ، عنوان و مهارتهای مورد نیاز پروژه

ابتدای دسته مناسب پروژه خود را انتخاب کنید ، سپس با توجه به عنوان پروژه خود را انتخاب کنید . نام پروژه باید کوتاه و بیانگر کامل و جامع موضوع پروژه شما باشد. سپس توانمندی های مورد نیاز برای پروژه خود را انتخاب کنید. 

5- توضیحات پروژه

هر چه توضیحات پروژه دقیق تر و کامل تر باشد . مجریان فهم کامل تری از پروژه شما خواهند داشت و قیمت پیشنهادی و مدت زمان انجام دقیق تری بشما خواهند داد . پس در این قسمت تمام اطلاعاتی که برای توضیح دقیق پروژه شما نیاز است را وارد نمایید . همچنین برای درک بهتر می توانید اطلاعات را به صورت عکس یا پی دی اف ضمیمه کنید.

6- انتخاب بودجه مورد نظر

حداقل و حداکثر مبلغ پیشنهادی خود برای انجام پروژه را در قسمت بودجه وارد نمایید . همچنین می توانید از قسمت انتخاب بصورت دستی محدوده مورد نظر برای مبلغ پروژه خود را انتخاب کنید

7- اضافه کردن ویژگی به پروژه برای زودتر به نتیجه رسیدن

برای اینکه زودتر و با کیفیت بیشتر پروژه خود را به نتیجه برسانید می توانید از ویژگی های اضافی استفاده کنید  که شامل :

برجسته:

  • پروژه برجسته به دلیل برجسته بودن بیشتر مورد توجه فریلنسرهای حرفه ای قرار می گیرد و فریلنسرهای بیشتری در پروژه شرکت خواهند کرد.

فوری :

  • پروژه فوری نشانگر عجله کارفرما برای انجام هرچه سریع تر پروژه است و مورد توجه فریلنسرهای حرفه ای که علاقه دارند زودتر پروژه دریافت کنند قرار می گیرد.

محرمانه:

  • با انتخاب این قسمت توضیحات پروژه شما فقط به کاربرانی که وارد سایت شده اند نمایش داده می شود و پروژه به موتور های جستجو معرفی نمی شود.

متمایز:

  • رنگ پیش زمینه پروژه شما در فهرست پروژه ها متمایز از بقیه پروژه ها خواهد بود. این کار باعث می شود فریلنسرهای بیشتری به پروژه شما توجه کنند.

برای ثبت پروژه خود در بسپاریم :